Lyžařské přilby

Kvalitní lyžařská helma by měla být samozřejmou součástí moderní lyžařské výstroje.

Lyžování se vyvíjí a s nástupem carvingové techniky se pohyb po sjezdovkách výrazně zrychlil. Tím se také zvýšilo riziko úrazu. Možná, že sami jezdíte opatrně a nepadáte, ale nikdy nevíte, kdy se na kopci vedle vás objeví nezodpo-vědný nebo nezkušený lyžař, který přecení své schopnosti a nezvládne se vám vyhnout. Helma vám v takové situaci může zachránit i život.

Přijďte se k nám poradit o výběru správné lyžařské přilby. V naší prodejně a eshopu se specializujeme na kvalitní lyžařské helmy především od značek Giro, Smith, Uvex, POC a Osbe. 

Jaké lyžařské přilby nabízíme?

lyžařské helmy giro   lyžařské přilby smith   lyžařské helmy POC   lyžařské přilby Uvex

 

Lyžařské helmy můžete také prohlížet a nakupovat v našem eshopu v oddělení lyžařské přilby.

Lyžařské helmy Giro

Giro bylo jedním z prvních výrobců, který prorazil díky lehkým a přitom bezpečným helmám s měkkými ušnicemi. Dnes je kolekce Giro mezi helmami jedna z největších na světě a lyžařské helmy této značky patří k velmi oblíbeným. V našem obchodě nabízíme téměř kompletní kolekci této značky.

lyžařské přilby giro
Helmy na lyže Giro můžete prohlížet v našem e-shopu v oddělení lyžařské přilby Giro
 

Lyžařské přilby Smith

Smith byl tradiční výrobce lyžařských brýlí. Od nich byl jen malý krůček k ochraně hlavy lyžařů a snowboardistů. Dnes hrají přilby v nabídce značky Smith minimálně srovnatelnou roli jako lyžařské brýle. Přilby Smith vynikají propracovaným vzhledem a designy, za kterými se každý otočí. Extra povedené jsou jejich limitované edice nebo dámské helmy.

lyžařské přilby smith

Novou kolekci Smith si můžete prohlédnout v našem e-shopu v oddělení lyžařské helmy Smith
 

Lyžařské přilby POC

POC je značka, kterou lze považovat za něco podobného, jako je ve světě počítačů firma Apple. Helmy POC vynikají nadstandardním provedením a výjimečným designem. Lyžařské přilby POC jsou navíc velmi bezpečné. V bezpečnosti jdou nad rámec toho, co ukládají bezpečnostní normy a atesty. V našem obchodě nabízíme průřez nabídky aktuální kolekce helem POC.

lyžařské přilby poc
Novinku v našem sortimentu si můžete prohlédnout v našem e-shopu v oddělení lyžařské přilby POC.
 

Lyžařské helmy Uvex 

Značka Uvex u nás patří k nejoblíbenějším a v našem obchodě jí proto věnujeme velký prostor. Kolekce Uvex je velmi široká a najdete v ní jak helmy s měkkými ušnicemi, tak i závodní modely se skeletem překrývajícím uši lyžaře. Helmy Uvex jsou velmi lehké a dobře odvětrané. Z široké kolekce by si měl vybrat každý lyžař.

lyžařské helmy Uvex

Lyžařské helmy Uvex si můžete prohlížet v našem e-shopu v oddělení lyžařské helmy Uvex.
 

Lyžařské přilby Osbe 

Značka Osbe si jde vlastní cestou. Kdo jezdí na motorce, bude znát jejich motocyklistické helmy. Pro lyžování nabízí Osbe unikátní přilby s integrovaným štítem namísto lyžařských brýlí. Je to praktické a hlavně lyžaři, kteří nosí dioptrické brýle nad tímto řešením jásají.

lyžařské přilby osbe

Kolekci lyžařských přileb Osbe můžete prohlížet v našem e-shopu v oddělení lyžařské helmy Osbe.
 

 

» Lyžařské boty
» Sjezdové lyže

» Lyžařské oblečení
» Lyžařské přilby
 

 


 

 

 
 

Veškeré nabízené zboží lze zakoupit v našem obchodě:

Ski a Bike Centrum Radotín Topasová 1
Praha 5 – Radotín

nebo si ho objednat zde prostřednictvím e-shopu poštou na dobírku.

 

Tel: 222 367 700

Eshop   |   Půjčovna lyží   |   Bazar lyží   |   Servis lyží   |   Kudy k nám   |   Kontakt