Lyžařské oblečení

Na lyže vás umíme obléci od hlavy až k patě.

Naše nabídka se přitom zaměřuje především na lyžařské oblečení špičkové kvality. Nabízíme lyžařské bundy, kalhoty i sladěné lyžařské komplety na lyže od Spyder, Descente, Kjus, Phenix a Goldwin.
 

Tyto prémiové značky uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Nabídku oblečení na lyže doplňuje i široký sortiment funkčního prádla v sekci termoprádlo a druhá funkční vrstva s mikinami a roláky. 

Jaké oblečení na lyže nabízíme?

Lyžařské oblečení Kjus   Lyžařské oblečení Spyder   Lyžařské oblečení Phenix   Lyžařské oblečení Goldwin

 
Proč u nás?

- poradenství při nákupu,
- exkluzivní výběr modelů a barev,
- prémiové značky lyžařského oblečení, které najdete jen v několika obchodech v ČR,
- nakoupíte u nás všechno další potřebné pro lyžování,
- otevřeno máme pro vás každý den včetně víkendů až do večera.

Oblečení na lyže můžete také prohlížet a nakupovat v našem eshopu v oddělení lyžařské oblečení.

Lyžařské oblečení Spyder

Americká legenda, kterou asi není potřeba většině lyžařů představovat. Oblečení se znakem pavouka ve znaku, které se v posledních letech stalo synonymem pro lyžařské oblečení nejvyšší kvality. Značka Spyder nepatří k nejlevnějším, ale nabízí skutečně kvalitní a propracované oblečení plné praktických detailů. Samozřejmostí je použití dokonalých střihů a špičkových materiálů jako jsou třeba membrány Dermizax. Spyder je také hodně vidět na poli závodního lyžování. Z mnoha jmen závodníků stačí jmenovat jediné, a bude řečeno vše - Bode Miller. V našem obchodě nabízíme průřez kolekcí lyžařských bund a kalhot a vybraných doplňků jako jsou třeba mikiny a roláky Spyder.

Lyžařské oblečení Spyder si můžete prohlédnout v našem e-shopu v oddělení lyžařské oblečení Spyder
 

Lyžařské oblečení Phenix

Japonská kvalita a propracovanost pro náročné lyžaře. Společně s firmami Spyder a Descente patří Phenix k trojici nejsilnějších firem na trhu, které střihy, materiály a svojí propracovaností udávájí směr, kterým se lyžařské oblečení vydává. Velmi lehké, maximálně pohodlné a pro pohyb dobře uzpůsobené lyžařské oblečení. Použití hightech materiálů jako je inteligentní membrána DiAPLEX. Membrána DiAPLEX dokáže sama reagovat na tělesnou teplotu nositele oblečení a podle toho zvyšovat nebo snižovat svojí prodyšnost. Když se nehýbete, membrána snižuje svojí prodyšnost, zadržuje teplo a izoluje od chladu. Když se rozpohybujete a vzroste vaše tělesná teplota, membrána zvýší svojí prodyšnost, odvádí pot, dýchá a ochlazuje Vás. Phenix je oficiálním partnerem FIS a Norské reprezentace, oblečení Phenix používají takové legendy lyžování jako je třeba Kjetil Andre Aamondt.

Lyžařské oblečení Phenix si můžete prohlédnout v našem e-shopu v oddělení lyžařské oblečení Phenix
 

Lyžařské oblečení Volkl

Značka oblečení určeného speciálně pro sjezdové lyžování od tradičního výrobce lyžařské výzbroje německé firmy Völkl. Nejprodávanější značka lyžařského oblečení v našem obchodě. Ucelená kolekce lyžařských bund a kalhot pro lyžaře i lyžařky. Několik řad oblečení, kde si svůj model oblečení najde jak náročný lyžař hledající nejvyšší kvalitu, tak i lyžař hledající funkční a dobře vypadající lyžařské oblečení za příznivou cenu. Použití kvalitních materiálů a technologií, které Vám zaručí, že budete při lyžování celý den v teple a v suchu. U oblečení Völkl potěší i množství detailů jako jsou větrací zipy, kapsy na brýle či permanentku, sněžný pás proti pronikání sněhu, nebo odnímatelná kapuce.

Lyžařské oblečení Volkl si můžete prohlédnout v našem e-shopu v oddělení lyžařské oblečení Volkl.
 

Lyžařské oblečení Kjus 

Pokud hledáte to nejlepší, co je možné si na sebe aktuálně na lyžování obléci, potom jste na správné adrese Lyžařské bundy a kalhoty Kjus vás dostanou nepřekonatelnými střihy a provedením, o kterém se ostatním výrobcům může zatím jen zdát. Střihy jsou anatomické a počítají s plným rozsahem pohybu lyžaře. Pro lyžařské oblečení Kjus využívá třísměrné stretchové materiály v kombinaci se švy, které jsou také stretch. Výsledkem je oblečení na lyže, které dokonale sedí a je maximálně příjemné na nošení. Materiály jsou zároveň dokonale funkční. Lyžařské kalhoty a bundy Kjus používají nejmodernější funkční membrány, jsou nepromokavé a prodyšné zároveň. Nechybí praktické detaily, které užijete při lyžování. Samozřejmostí jsou i designy a barevné kombinace, které udávají módní lyžařské trendy.

Lyžařské bolečení Kjus si můžete prohlížet v našem e-shopu v oddělení lyžařské oblečení Kjus.

 

Lyžařské oblečení Descente 

Lyžařské oblečení Descente patří v našem obchodě k nejoblíbenějším. Lyžařské kalhoty a bundy Descente dokonale sedí, nabízí špičkovou funkčnost a na prémiovou značku lyžařského oblečení má velmi dobrý poměr cena/výkon. Není proto divu, že si tuto značku pocházející z Japonska oblíbilo tolik lyžařů. Nabízíme vám dámské i pánské lyžařské komplety Descente v mnoha berevných provedeních a všech běžných velikostech. Veškeré oblečení je vyrobeno za pomoci nejmodernějších materiálů (funkční membrány, moderní izolační materiály) a nejnovějších výrobních postupů (podlepené švy, 3D střihy, laser). Lyžařské kalhoty a bundy Descente disponují různými praktickými vychytávkami, které vám zpříjemní lyžování. Za zmínku stojí třeba kapuce s průzory po stranách, integrované hadříky na utření brýlí, kapsy na mobilní telefon, nebo praktické sněžné pásy.

Lyžařské bolečení Descente si můžete prohlížet v našem e-shopu v oddělení lyžařské oblečení Descente.

 

Lyžařské oblečení Goldwin 

Značka Goldwin patří mezi prémiové značky lyžařského oblečení s narůstající oblibou lyžařů v několika posledních letech. Dámy velmi oslovuje rukopis značky Goldwin, který skvěle míchá střihy kombinující ženskost s funkčními materiály. Dámy vypadají v oblečení Goldwin velmi elegantně a přitom mohou využít všech předností moderních funkčních materiálů. Pány zase u oblečení Goldwin drží střihy s velmi sportovní lyžařskou vizáží, které jsou ale zároveň velmi pohodlné na nošení. Lyžařské oblečení Goldwin nikde netahá, nebo nebrání v pohybu. Lyžařské kalhoty a bundy Goldwin používájí nejmodernější materiály jako jsou funkční membrány, nebo strečové materiály. Lyžařské kalhoty a bundy Goldwin nabízíme jako jedna z mála prodejen v České republice.

Lyžařské bolečení Goldwin si můžete prohlížet v našem e-shopu v oddělení lyžařské oblečení Goldwin.

 


 

 

» Lyžařské boty
» Sjezdové lyže

» Lyžařské oblečení
» Lyžařské přilby
 

 


 

 

 
 

Veškeré nabízené zboží lze zakoupit v našem obchodě:

Ski a Bike Centrum Radotín Topasová 1
Praha 5 – Radotín

nebo si ho objednat zde prostřednictvím e-shopu poštou na dobírku.

 

Tel: 222 367 700

Eshop   |   Půjčovna lyží   |   Bazar lyží   |   Servis lyží   |   Kudy k nám   |   Kontakt